Atribuită Anunț atribuire

Contract subs. 267 hiv la ac 255/20.07.2022

Număr anunț
CAN1090000
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33651400-2 · Antivirale pentru uz sistemic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.208,40 RON
Valoare atribuită
65.208,40 RON
Data anunțului
20.10.2022 14:01

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 65.208,40 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
MEDIPLUS EXIM 65.208,40 RON

Valoare atribuită

65.208,40 RON

din 65.208,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.