Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru de prestari servicii aparatura radiologie
- Număr anunț
- CAN1039345
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 26292537)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.321.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.424.508,05 RON
- Data anunțului
- 21.10.2022 11:01
- Anunț de participare
- CN1021089
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 1.424.508,05 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de reparare si intretinere instalatie rezonanta magnet… | — | SIEMENS HEALTHCARE SRL 5 contracte | 267.808,05 RON |
| SIEMENS HEALTHCARE SRL · contract 4 · 12.08.2021 | 87.020 RON | |||
| SIEMENS HEALTHCARE SRL · contract 1 · 12.08.2020 | 87.020 RON | |||
| SIEMENS HEALTHCARE SRL · contract 2 · 18.01.2021 | 14.339 RON | |||
| SIEMENS HEALTHCARE SRL · contract 3 · 28.01.2021 | 79.429,05 RON | |||
| SIEMENS HEALTHCARE SRL · contract 504,503 · 12.08.2020 | — | |||
| 2 | Servicii de intretinere si reparare instalatie de tomografie c… | — | SIEMENS HEALTHCARE SRL 2 contracte | 191.100 RON |
| SIEMENS HEALTHCARE SRL · contract 2 · 12.08.2021 | 63.700 RON | |||
| SIEMENS HEALTHCARE SRL · contract 1 · 12.08.2020 | 127.400 RON | |||
| 3 | Servicii de intretinere si reparare instalatie de tomografie co… | — | TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL 3 contracte | 813.600 RON |
| TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL · contract 505 · 12.08.2020 | — | |||
| TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL · contract 2 · 12.08.2021 | 271.200 RON | |||
| TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL · contract 1 · 12.08.2020 | 542.400 RON | |||
| 4 | Achizitie servicii de intretinere si reparare instalatie de rad… | — | PHM COMSERV S.R.L. 4 contracte | 152.000 RON |
| PHM COMSERV S.R.L. · contract 3 · 10.12.2021 | 30.400 RON | |||
| PHM COMSERV S.R.L. · contract 1 · 12.08.2020 | 91.200 RON | |||
| PHM COMSERV S.R.L. · contract 2 · 12.04.2021 | 30.400 RON | |||
| PHM COMSERV S.R.L. · contract 506 · 12.08.2020 | — | |||
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHM COMSERV SRL CUI RO 21314065
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Valoare atribuită
1.424.508,05 RON
din 1.321.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro