Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent Nr. 1 din 28.08.2022 la Acordul-cadru Nr. 217 din 02.08.2022 - Servicii de reparații și de întreținere pentru utilajul tipografic Linia de adunat, cusut cu sârmă Prima Plus
- Număr anunț
- CAN1090071
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
- Furnizor / câștigător
- MULLER MARTINI SRL (CUI 10863688)
- Cod CPV
- 50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.855 RON
- Valoare atribuită
- 2.855 RON
- Data anunțului
- 21.10.2022 10:20
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 2.855 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | MULLER MARTINI S.R.L. | 2.855 RON |
Valoare atribuită
2.855 RON
din 2.855 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro