Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent furnizare ULEI nr. 105247/16.02.2022 - Penienciarul Giurgiu

Număr anunț
CAN1090570
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
15411200-4 · Ulei pentru gatit (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.086,05 RON
Valoare atribuită
21.086,05 RON
Data anunțului
28.10.2022 09:51

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 21.086,05 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
STEDYAN COM 21.086,05 RON

Valoare atribuită

21.086,05 RON

din 21.086,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.