Atribuită
Anunț atribuire
Paturi Spital +Saltele si grilaje (inclusiv transport, instalare) Conf. Detalii Tehnice nr. 18566/23.08.2022
- Număr anunț
- SCNA1078334
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 33192120-9 · Paturi de spital (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 187.957 RON
- Valoare atribuită
- 187.957 RON
- Data anunțului
- 31.10.2022 11:44
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Valoare atribuită
187.957 RON
din 187.957 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro