Atribuită Anunț atribuire

HIDRAT DE HIDRAZINA, conf. CS 21153/19.08.2022

Număr anunț
CAN1090778
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data anunțului
01.11.2022 09:01
Anunț de participare
CN1047090

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.