Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat

,,Achizitie/furnizare dotari pentru obiectivul: ,,Imbunatatirea infrastructurii educationale prin extinderea, reabilitarea, modernizarea si echiparea Scolii Gimnaziale Mihai Viteazul din Targoviste, Jud. Dambovita - PMT-2022-P-024, Cod unic de identificare: 4279944-2022-7.1

Număr anunț
CAN1090802
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
636.120,88 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data anunțului
03.11.2022 13:01
Anunț de participare
CN1047026

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (6)

Estimat: 636.120,88 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Materiale pedagogice si softuri educationale 250.553,40 RON Anulat
2 Articole sportive 11.463,03 RON Anulat
3 Mobilier medical 521,01 RON Anulat
4 Aparate de uz casnic 45.789,83 RON Anulat
6 Mobilier 226.557,52 RON Anulat
7 Echipamente audio-video 101.236,09 RON Anulat

Valoare atribuită

0 RON

din 636.120,88 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 636.120,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.