Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă, RCA, pentru pagube produse terţilor prin accidente de autovehicule
- Număr anunț
- SCNA1077555
- Autoritate contractantă
- U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.602,52 RON
- Valoare atribuită
- 317.407,56 RON
- Data anunțului
- 04.11.2022 15:33
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (8)
Estimat: 416.450 RON Adjudecat: 317.407,56 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot nr.1: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 56.100 RON | Allianz - Tiriac Asigurari 2 contracte | 308.900 RON |
| Allianz - Tiriac Asigurari · contract 402762 · 13.10.2022 | 122.500 RON | |||
| Allianz - Tiriac Asigurari · contract 402743 · 11.10.2022 | 186.400 RON | |||
| 2 | Lot nr.2: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 51.850 RON | — | |
| 3 | Lot nr.3: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 249.600 RON | Allianz - Tiriac Asigurari | 7.900 RON ↓96,8% |
| 4 | Lot nr.4: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mi… | 5.000 RON | — | |
| 5 | Lot nr.5: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mix… | 7.200 RON | — | |
| 6 | Lot nr.6: Autoturisme, autoturisme de teren şi autovehicule mix… | 8.100 RON | — | |
| 7 | Lot nr.7: Autovehicule destinate transportului de marfă cu masa… | 38.000 RON | — | |
| 8 | Lot nr.8: Remorci, semiremorci cu masa maximă: între 751-3500 kg | 600 RON | GROUPAMA ASIGURARI 2 contracte | 607,56 RON |
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 402866 · 03.11.2022 | 202,52 RON | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 402744 · 11.10.2022 | 405,04 RON | |||
Valoare atribuită
317.407,56 RON
din 130.602,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro