Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent nr.1 Nr.49802/ 08.09.2022 privind Achiziția publică furnizare de alimente pentru anul 2022-2023 Pulpe de pui congelate - Lotul II Acord-cadru nr. 49801/08.09.2022
- Număr anunț
- CAN1091199
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
- Furnizor / câștigător
- MCA COMERCIAL SRL (CUI 13219828)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.471 RON
- Valoare atribuită
- 9.471 RON
- Data anunțului
- 07.11.2022 09:08
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 9.471 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | S. C. MCA COMERCIAL S.R.L | 9.471 RON |
Valoare atribuită
9.471 RON
din 9.471 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro