Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent nr.1 Nr.51497/23.09.2022 - privind Achiziția publică furnizare de alimente pentru anul 2022-2023 ULEI - Lotul 4 Acord-cadru nr. 49805/08.09.2022
- Număr anunț
- CAN1091194
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 15411200-4 · Ulei pentru gatit (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.676,50 RON
- Valoare atribuită
- 14.676,50 RON
- Data anunțului
- 07.11.2022 08:57
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 14.676,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | STEDYAN COM | 14.676,50 RON |
Valoare atribuită
14.676,50 RON
din 14.676,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro