Atribuită Anunț atribuire

Acord cadru furnizare medicamente, preparate galenice, produse parafarmaceutice si material sanitare 28511 din 01.08.2022

Număr anunț
CAN1091513
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.065 RON
Valoare atribuită
7.065 RON
Data anunțului
09.11.2022 11:57

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 7.065 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
DONA. LOGISTICA,DONA. LOGISTICA 7.065 RON

Valoare atribuită

7.065 RON

din 7.065 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.