Atribuită
Anunț atribuire
REACTIVI SI CONSUMABILE MEDICALE II - Proiect PN 19.29.01.01
- Număr anunț
- SCNA1079305
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.547,13 RON
- Valoare atribuită
- 10.547,13 RON
- Data anunțului
- 16.11.2022 13:28
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Estimat: 12.336 RON Adjudecat: 10.547,13 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi si consumabile pentru culturi celulare in vitro CPV | 2.760 RON | — | |
| 2 | Manusi de protectie pentru azot lichid | 750 RON | DEXTER COM S.R.L. | 3.458 RON |
| 3 | Linii celulare umane primare; | 8.826 RON | BIO AQUA GROUP | 7.089,13 RON ↓19,7% |
Valoare atribuită
10.547,13 RON
din 10.547,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro