Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 64,4% sub estimat
Discuri abrazive și perii de sârmă pentru disc – 2 loturi
- Număr anunț
- SCNA1052785
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
- Furnizor / câștigător
- HANEX SRL (CUI 12765)
- Cod CPV
- 14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294.894,94 RON
- Valoare atribuită
- 104.941,30 RON 64,4% sub estimat
- Data anunțului
- 25.11.2022 15:28
- Anunț de participare
- SCN1082358
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 104.941,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Discuri abrazive cu respectarea specificațiilor tehnice din Cai… | — | S.C. METATOOLS S.R.L.,HANEX 6 contracte | 104.941,30 RON |
| S.C. METATOOLS S.R.L.,HANEX · contract 31 · 07.05.2021 | — | |||
| HANEX · contract 116 · 15.06.2021 | 26.795,30 RON | |||
| HANEX · contract 94 · 20.10.2021 | 8.030 RON | |||
| HANEX · contract 18 · 29.03.2022 | 21.141 RON | |||
| HANEX · contract 4 · 13.07.2022 | 11.585 RON | |||
| HANEX · contract 131 · 04.11.2022 | 37.390 RON | |||
| 2 | Perii de sârmă pentru disc cu respectarea specificațiilor tehni… | — | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HANEX SRL CUI RO 12765
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
METATOOLS SRL CUI RO 11013871
Valoare atribuită
104.941,30 RON
din 294.894,94 RON estimat
64,4%
Adjudecat la 35,6% din estimat · economie 189.953,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.