Atribuită
Anunț atribuire
acord cadru medicamente oncologice
- Număr anunț
- CAN1064686
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.188.595,96 RON
- Valoare atribuită
- 3.287.435,78 RON
- Data anunțului
- 26.11.2022 19:03
- Anunț de participare
- CN1031597
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 3.287.435,78 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PEMBROLIZUMABUM CONC.PT.SOL.PERF. 25MG/ML - 4 ML (100 MG) | — | PHARMAFARM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,MEDIPLUS EXIM · PHARMAFARM S.A. 3 contracte | 2.614.208,78 RON |
| PHARMAFARM S.A.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,MEDIPLUS EXIM · contract A4-2994 · 20.10.2021 | 2.464.709,64 RON | |||
| PHARMAFARM S.A. · contract A4-2329 · 21.07.2022 | 93.122,64 RON | |||
| PHARMAFARM S.A. · contract A4-3157 · 05.10.2022 | 56.376,50 RON | |||
| 2 | DURVALUMABUM CONC.PT.SOL.PERF. 50MG/ML - 2,4 ML CONC (120 MG) | — | MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,FARMEXIM S.A. 2 contracte | 131.485,50 RON |
| MEDIPLUS EXIM,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,FARMEXIM S.A. · contract A4-2993 · 20.10.2021 | 130.750,50 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract A4-2915 · 08.09.2022 | 735 RON | |||
| 3 | DURVALUMABUM CONC.PT.SOL.PERF. 50MG/ML - 10 ML CONC (500 MG) | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA,MEDIPLUS EXIM,FARMEXIM S.A. | 541.741,50 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMAFARM S.R.L. CUI RO 200106
Valoare atribuită
3.287.435,78 RON
din 3.188.595,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro