Atribuită
Anunț atribuire
Acord - cadru de furnizare a laptelui si produselor lactate (lapte /lapte UHT/lapte pasterurizat/iaurt simplu/lapte batut/sana sau chefir), a produselor de panificatie (corn, baton/biscuit uscati si covrigi simpli) si fructe proaspete (mere) pentru elevii din invatamantul primar si gimnazial de stat si particular, precum si pentru copiii prescolari din gradinitele de stat si particulare acreditate cu program normal de 4 ore, pentru perioada 2021-2023 (anii scolari 2021-2022 si 2022-2023).
- Număr anunț
- CAN1069502
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- MATRA SRL (CUI 6287579)
- Cod CPV
- 03222321-9 · Mere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.834.493,52 RON
- Valoare atribuită
- 47.266.793,23 RON
- Data anunțului
- 05.12.2022 11:53
- Anunț de participare
- CN1034460
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Estimat: 24.834.493,52 RON Adjudecat: 47.266.793,23 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fructe proaspete (mere) | 4.456.434,40 RON | MATRA S.R.L. 2 contracte | 3.706.413,65 RON ↓16,8% |
| MATRA S.R.L. · contract 18673 · 31.08.2022 | 2.458.880 RON | |||
| MATRA S.R.L. · contract 25359/564 · 27.12.2021 | 1.247.533,65 RON | |||
| 2 | Produse lactate (lapte /lapte UHT/lapte pasterurizat/iaurt simp… | 9.844.668,72 RON | MATRA S.R.L. 3 contracte | 34.863.047,66 RON |
| MATRA S.R.L. · contract 18674 · 31.08.2022 | 5.568.508,75 RON | |||
| MATRA S.R.L. · contract 25360/565 · 27.12.2021 | 2.699.762,40 RON | |||
| MATRA S.R.L. · contract 25161 (LOT 1)/ 25162 (LOT 2)/ 25163 (LOT 3) · 23.12.2021 | 26.594.776,51 RON | |||
| 3 | Produse de panificaţie (corn, baton/biscuit uscati si covrigi s… | 10.533.390,40 RON | MATRA S.R.L. 2 contracte | 8.697.331,92 RON ↓17,4% |
| MATRA S.R.L. · contract 25361/566 · 27.12.2021 | 2.934.331,92 RON | |||
| MATRA S.R.L. · contract 18675 · 31.08.2022 | 5.763.000 RON | |||
Valoare atribuită
47.266.793,23 RON
din 24.834.493,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro