Atribuită
Anunț atribuire
Achiziția de produse agroalimentare 11 loturi
- Număr anunț
- CAN1092918
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01020 (CUI 4349187)
- Furnizor / câștigător
- EUROGRUP BOGDAN SRL (CUI 24660152)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.863.465,05 RON
- Valoare atribuită
- 38.345.467,09 RON
- Data anunțului
- 07.12.2022 17:00
- Anunț de participare
- CN1046899
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (11)
Adjudecat: 38.345.467,09 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizarea de alimente lot BRAD | — | EUROGRUP BOGDAN | 4.599.828,77 RON |
| 2 | Furnizarea de alimente lot TIMIȘOARA | — | EUROGRUP BOGDAN | 5.452.426,04 RON |
| 3 | Furnizarea de alimente lot LUGOJ | — | EUROGRUP BOGDAN | 774.612,44 RON |
| 4 | Furnizarea de alimente lot ARAD | — | EUROGRUP BOGDAN | 5.520.038,01 RON |
| 5 | Furnizarea de alimente lot DEJ | — | EUROGRUP BOGDAN 2 contracte | 11.800.450,54 RON |
| EUROGRUP BOGDAN · contract 278 din 29.11.2022 · 29.11.2022 | 22.284,05 RON | |||
| EUROGRUP BOGDAN · contract 268 din 24.11.2022 · 24.11.2022 | 11.778.166,49 RON | |||
| 6 | Furnizarea de alimente lot BAIA MARE | — | EUROGRUP BOGDAN | 1.558.591,75 RON |
| 7 | Furnizarea de alimente lot ȘIMLEU SILVANIEI | — | EUROGRUP BOGDAN | 3.122.390,25 RON |
| 8 | Furnizarea de alimente lot JUCU | — | EUROGRUP BOGDAN | 440.670,40 RON |
| 9 | Furnizarea de alimente lot PRUNDU BÎRGĂULUI | — | EUROGRUP BOGDAN | 2.444.312,10 RON |
| 10 | Furnizarea de alimente lot ALBA IULIA | — | EUROGRUP BOGDAN | 2.151.657,86 RON |
| 11 | Furnizarea de alimente lot FLOREȘTI | — | EUROGRUP BOGDAN | 480.488,93 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROGRUP BOGDAN SRL CUI RO24660152
Valoare atribuită
38.345.467,09 RON
din 34.863.465,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro