Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru de furnizare LOT 1- Motorina STANDARD EURO 5 (scutita de plata accizei, pentru centrale termice) utilizata drept combustibil pentru incalzirea centrului CPC „Floare de colt” Halmeu si LOT 2- Motorina STANDARD EURO 5 utilizata drept combustibil pentru pregatirea apei calde necesara centrului CPC „Floare de colt” Halmeu si Centrului de primire in regim de urgenta- Adapost de noapte pentru copiii strazii Hurezu Mare
- Număr anunț
- SCNA1062410
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345.820 RON
- Valoare atribuită
- 635.100 RON
- Data anunțului
- 08.12.2022 14:44
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 325.760 RON Adjudecat: 635.100 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Motorina STANDARD EURO 5 (scutita de plata accizei, pentru cent… | 264.680 RON | ALMATAR TRANS 4 contracte | 509.640 RON |
| ALMATAR TRANS · contract 6060 · 01.02.2022 | 111.400 RON | |||
| ALMATAR TRANS · contract 79764 · 11.11.2022 | 117.600 RON | |||
| ALMATAR TRANS · contract 23541 · 03.12.2021 | 45.600 RON | |||
| ALMATAR TRANS · contract 23540 · 03.12.2021 | 235.040 RON | |||
| 2 | - Motorina STANDARD EURO 5 utilizata drept combustibil pentru p… | 61.080 RON | ALMATAR TRANS 3 contracte | 125.460 RON |
| ALMATAR TRANS · contract 23542 · 03.12.2021 | 27.120 RON | |||
| ALMATAR TRANS · contract 23542 · 03.12.2021 | 54.240 RON | |||
| ALMATAR TRANS · contract 79752 · 11.11.2022 | 44.100 RON | |||
Valoare atribuită
635.100 RON
din 345.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro