Atribuită
Anunț atribuire
Achiziţia de consumabile pentru imprimante HP (Lot 1), imprimante Lexmark (Lot 2), imprimante Lexmark aflate în perioada de garanție (Lot 3) și imprimante Kyocera aflate în perioada de garanție (Lot 4) pentru ONRC – sediul central şi oficiile registrului comerţului de pe lângă tribunale
- Număr anunț
- CAN1067661
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.196.303,05 RON
- Valoare atribuită
- 4.503.802,68 RON
- Data anunțului
- 15.12.2022 11:01
- Anunț de participare
- CN1033947
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 4.503.802,68 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Achiziţia de consumabile pentru imprimante HP | — | VIC INSERO | 18.600 RON |
| 2 | Achiziţia de consumabile pentru imprimante Lexmark | — | Mida Soft Business · VIC INSERO 5 contracte | 2.300.775,56 RON |
| Mida Soft Business · contract 933596 · 14.12.2021 | 119.000 RON | |||
| VIC INSERO · contract 760695/4216 · 23.08.2022 | 135.445 RON | |||
| VIC INSERO · contract 11167069 · 29.11.2022 | 210.021 RON | |||
| VIC INSERO,Mida Soft Business · contract 896112 · 02.12.2021 | 1.682.745,56 RON | |||
| Mida Soft Business · contract 499870 · 30.05.2022 | 153.564 RON | |||
| 3 | Achiziţia de consumabile pentru imprimante Lexmark aflate în pe… | — | Mida Soft Business 4 contracte | 419.836 RON |
| Mida Soft Business · contract 952542 · 20.12.2021 | 22.970 RON | |||
| Mida Soft Business · contract 896134 · 02.12.2021 | 200.143 RON | |||
| Mida Soft Business · contract 499882 · 30.05.2022 | 79.058 RON | |||
| Mida Soft Business · contract 399609 · 14.12.2021 | 117.665 RON | |||
| 4 | Achiziţia de consumabile pentru imprimante Kyocera aflate în pe… | — | Mida Soft Business · ETA2U 5 contracte | 1.764.591,12 RON |
| Mida Soft Business · contract 1167051 · 29.11.2022 | 137.338,90 RON | |||
| S.C. ETA2U S.R.L.,Mida Soft Business · contract 896146 · 02.12.2021 | 1.264.422 RON | |||
| ETA2U · contract 223956 · 10.03.2022 | 247.171,22 RON | |||
| Mida Soft Business · contract 499900 · 30.05.2022 | 42.656 RON | |||
| Mida Soft Business · contract 760720/2916 · 23.08.2022 | 73.003 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Valoare atribuită
4.503.802,68 RON
din 3.196.303,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro