Atribuită Anunț atribuire

SERVICII DE PAZA A OBIECTIVELOR, BUNURILOR, VALORILOR SI PROTECTIA PERSOANELOR

Număr anunț
CAN1030952
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
AZIA SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 954207)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.527.402,60 RON
Valoare atribuită
2.381.540,96 RON
Data anunțului
22.12.2022 17:00
Anunț de participare
CN1012966

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Estimat: 1.527.402,60 RON Adjudecat: 2.381.540,96 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pază post de 24 de ore/zi 852.249,60 RON AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. 5 contracte 1.623.911,46 RON
AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 1632 · 19.12.2022 148.262,40 RON
S.C. AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 562 · 25.03.2020
AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 2009 · 17.12.2021 341.697,60 RON
S.C. AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 573 · 26.03.2020 835.488,74 RON
S.C. AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 2429 · 31.12.2020 298.462,72 RON
2 Post de 12 ore/zi 139.104 RON AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. 5 contracte 173.210,40 RON
AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 1634 · 19.12.2022 32.659,20 RON
S.C. AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 574 · 26.03.2020 36.439,20 RON
AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 2010 · 17.12.2021 55.526,40 RON
AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 563 · 25.03.2020
S.C. AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 2430 · 31.12.2020 48.585,60 RON
3 Paza post de 8 ore/zi incluzând zilele libere de la guvern 97.092 RON AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. 5 contracte 107.389,38 RON
AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 1636 · 20.12.2022 11.128 RON
AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 564 · 25.03.2020
S.C. AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 575 · 26.03.2020 24.915,06 RON
S.C. AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 2431 · 31.12.2020 33.220,08 RON
AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 2011 · 17.12.2021 38.126,24 RON
4 Post paza de 8 si 6 ore/zi-excluzând zilele libere de la guvern 438.957 RON AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. 5 contracte 477.029,72 RON
AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 2012 · 17.12.2021 170.743,88 RON
S.C. AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 2432 · 31.12.2020 148.050,72 RON
S.C. AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 576 · 26.03.2020 111.038,04 RON
AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 1638 · 19.12.2022 47.197,08 RON
AZIA SECURITY SYSTEMS S.R.L. · contract 565 · 25.03.2020

Participanți · 17 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Încă 14 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.381.540,96 RON

din 1.527.402,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.