Atribuită Anunț atribuire

negociere fara publicarea prealabila a unui anunt de participare, ca obiect achizitionarea de produse – Antiseptice si dezinfectanti. 06.12.2022

Număr anunț
CAN1094604
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.650 RON
Valoare atribuită
38.650 RON
Data anunțului
22.12.2022 11:23

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 38.650 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
MARIA ANTONIA SERVICII SRL 38.650 RON

Valoare atribuită

38.650 RON

din 38.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.