Atribuită
Anunț atribuire
negociere fara publicarea prealabila a unui anunt de participare, ca obiect achizitionarea de produse – Antiseptice si dezinfectanti din 06.12.2022
- Număr anunț
- CAN1094601
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 622.500 RON
- Valoare atribuită
- 622.500 RON
- Data anunțului
- 22.12.2022 11:13
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 622.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | Biostec Clinilab | 622.500 RON |
Valoare atribuită
622.500 RON
din 622.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro