Atribuită Anunț atribuire

Acord-cadru de furnizare Upgrade aplicații CBRN Analysis - 2 loturi

Număr anunț
CAN1089733
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
ROM TECH SRL (CUI 8944055)
Cod CPV
48460000-0 · Pachete software analitice, stiintifice, matematice sau previzionale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.914.165 RON
Valoare atribuită
3.782.000 RON
Data anunțului
25.12.2022 15:01
Anunț de participare
CN1044474

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 3.782.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Upgrade Aplicație CBRN Analysis de la v.19 la v.22 ROM TECH S.R.L. 2 contracte 1.868.000 RON
ROM TECH S.R.L. · contract BA-1266 · 24.10.2022 832.000 RON
ROM TECH S.R.L. · contract BA-1810 · 23.12.2022 1.036.000 RON
2 Upgrade Aplicație CBRN Analysis de la v.20 la v.22 ROM TECH S.R.L. 1.914.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROM TECH SRL CUI RO 8944055

Valoare atribuită

3.782.000 RON

din 1.914.165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.