Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 27,2% sub estimat
Furnizare,,Saci pentru colectarea deseurilor rezultate din activitatea medicala''
- Număr anunț
- SCNA1067833
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
- Cod CPV
- 44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 376.800 RON
- Valoare atribuită
- 274.265 RON 27,2% sub estimat
- Data anunțului
- 28.12.2022 09:58
- Anunț de participare
- SCN1101476
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Estimat: 355.200 RON Adjudecat: 274.265 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Saci galbeni din polietilena inscriptionati cu "Pericol Biologi… | 52.800 RON | — | |
| 3 | Saci galbeni din polietilena inscriptionati cu "Pericol Biologi… | 158.400 RON | FLEXAL IMPEX S.R.L. 2 contracte | 274.265 RON |
| FLEXAL IMPEX S.R.L. · contract 711 · 30.03.2022 | 268.800 RON | |||
| FLEXAL IMPEX S.R.L. · contract 2424 · 18.11.2022 | 5.465 RON | |||
| 4 | Saci galbeni din polietilena inscriptionati cu "Pericol Biologi… | 144.000 RON | — | |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLEXAL IMPEX SRL CUI RO 5788016
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Valoare atribuită
274.265 RON
din 376.800 RON estimat
27,2%
Adjudecat la 72,8% din estimat · economie 102.535 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.