Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 51,3% sub estimat
Sistem de securitate şi protecţie 9 loturi
- Număr anunț
- CAN1015204
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- MICROCIP ELECTRONICS SRL (CUI 20416598)
- Cod CPV
- 35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.380.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.471.814,21 RON 51,3% sub estimat
- Data anunțului
- 29.12.2022 13:00
- Anunț de participare
- CN1004846
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (9)
Estimat: 17.380.000 RON Adjudecat: 8.471.814,21 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem de Securitate şi Protecţie UM 02131 Victoria (SSP-02131) | 1.180.000 RON | MICROCIP ELECTRONICS | 1.005.540,30 RON ↓14,8% |
| 2 | Sistem de Securitate şi Protecţie UM 01534 Bretcu ( SSP-01534) | 2.600.000 RON | MICROCIP ELECTRONICS | — |
| 3 | Sistem de Securitate şi Protecţie UM 01630 Arcus (SSP-01630) | 2.900.000 RON | — | |
| 4 | Sistem de Securitate şi Protecţie UM 01517 Sihlea (SSP-01517) | 1.600.000 RON | — | |
| 5 | Sistem de Securitate şi Protecţie UM 01405 Muncelu de Sus (SSP-… | 1.700.000 RON | — | |
| 6 | Sistem de Securitate şi Protecţie UM 01461 Francesti (SSP-01461) | 2.200.000 RON | MICROCIP ELECTRONICS 2 contracte | 3.787.043,19 RON |
| MICROCIP ELECTRONICS · contract CS 2/2021 la AC 4/3/045-C/2019 · 17.09.2021 | 2.232.359,20 RON | |||
| MICROCIP ELECTRONICS · contract CS 1/2020 · 03.11.2020 | 1.554.683,99 RON | |||
| 7 | Sistem de Securitate şi Protecţie UM 01594 Lungesti (SSP-01594) | 1.500.000 RON | CIVITAS SYSTEMS S.R.L. | 1.449.800 RON ↓3,3% |
| 8 | Sistem de Securitate şi Protecţie UM 01585 Petresti (SSP-01585) | 2.150.000 RON | CIVITAS SYSTEMS S.R.L. 2 contracte | 2.229.430,72 RON |
| CIVITAS SYSTEMS S.R.L. · contract 5/3/045-C/2019 · 02.05.2019 | — | |||
| CIVITAS SYSTEMS S.R.L. · contract CS 2 la AC 5/3/045-C/2019 · 24.12.2020 | 2.229.430,72 RON | |||
| 9 | Sistem de Securitate şi Protecţie UM 01497 Aiud (SSP-01497) | 1.550.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CIVITAS SYSTEMS SRL CUI RO 16229923
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MICROCIP ELECTRONICS SRL CUI RO 20416598
Asociați 1
MICROCIP SECURITY SERV SRL CUI RO 29472117
Oferta 3
Individuala
Ofertant
COMTEH SRL CUI 1870821
Valoare atribuită
8.471.814,21 RON
din 17.380.000 RON estimat
51,3%
Adjudecat la 48,7% din estimat · economie 8.908.185,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.