Atribuită Anunț atribuire

Acord Cadru achizitie medicamente Radiofarmaceutice

Număr anunț
CAN1074748
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
Furnizor / câștigător
S & S GROUPE PRODIMPEX SRL (CUI 7944898)
Cod CPV
09344000-2 · Radioizotopi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.376.736,76 RON
Valoare atribuită
2.044.457,84 RON
Data anunțului
30.12.2022 15:01
Anunț de participare
CN1038276

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (21)

Adjudecat: 2.044.457,84 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Tc 99 M – PERTECHNETATE 10 GBq S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. 2 contracte 194.924 RON
S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. · contract 7444 · 15.12.2022 8.164 RON
S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. · contract 2749 · 29.03.2022 186.760 RON
2 Tc 99 M – PERTECHNETATE 10,75 GBq
3 Tc 99 M - ACID OXIDRONIC HDP 3,0 mg S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. 3 contracte 489.572 RON
S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. · contract 7444 · 15.12.2022 8.164 RON
S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. · contract 4590 · 10.08.2022 294.648 RON
S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. · contract 3647 · 19.05.2022 186.760 RON
4 Tc 99 M - ACID PENTETIC DTPA
5 Tc 99 M - ACID DIMERCAPTO SUCCINIC DMSA 1,2 mg
6 Tetrafluorborat [tetrakis (1 izocianură- 2-metoxi-2 metilpropil…
7 Acid dimercaptosuccinic S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. 274.744 RON
8 HYNIC-[D-Phe1 ,Tyr3 -Octreotidă] trifluoroacetat
9 Tc 99 M - PIROSPHATE S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. 442.448 RON
10 Albumina umana nanocoloidala 0,5 mg Anulat
11 Natrii Iodidum ( 131 I ) 37-56 MBq FIDELIO FARM S.R.L. 642.769,84 RON
12 Natrii Iodidum ( 131 I ) 74 MBq
13 Natrii Iodidum ( 131 I ) 111 MBq
14 Natrii Iodidum ( 131 I ) 185MBq
15 Natrii Iodidum ( 131 I ) 259 MBq
16 Natrii Iodidum ( 131 I ) 370 MBq
17 Natrii Iodidum ( 131 I ) 1110 MBq
18 Natrii Iodidum ( 131 I ) 1850 MBq
19 Natrii Iodidum ( 131 I ) 2590 MBq
20 Natrii Iodidum ( 131 I ) 3700 MBq
21 Natrii Iodidum ( 131 I ) 5500 MBq

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FIDELIO FARM SRL CUI RO 15399342

Valoare atribuită

2.044.457,84 RON

din 1.376.736,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.