Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent nr. 2/21.12.2022 la Acordul cadru nr. 217/02.08.2022

Număr anunț
CAN1095068
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
Furnizor / câștigător
Müller Martini Eastern Europe GmbH (CUI 16818807)
Cod CPV
50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.840 RON
Valoare atribuită
1.840 RON
Data anunțului
30.12.2022 09:44

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.840 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
MULLER MARTINI EASTERN EUROPE GmbH 1.840 RON

Valoare atribuită

1.840 RON

din 1.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.