Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu pentru recompartimentare și dotare cam.5b precum și modificare grup sanitar etajul I “Palat

Număr anunț
DA29910913
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.211.254 RON
Data publicării
08.02.2022 00:00
Data finalizării
10.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.211.254 RON