Atribuită Anunț atribuire

Furnizarea, respectiv pregătirea, prepararea şi livrarea zilnică pentru prescolarii si elevii Şcolii Gimnaziale ”Traian Savulescu” sat Izvoarele, comuna Izvoarele si la scolile si gradinitele aflate in coordonarea acesteia, sub forma de pachet alimentar în conformitate cu Ordonanta de urgenta a Guvernului nr. 105/30.06.2022

Număr anunț
SCNA1081304
Autoritate contractantă
Comuna Izvoarele (CUI 2843256)
Furnizor / câștigător
AGROSEMCU SRL (CUI 15501204)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
866.736 RON
Valoare atribuită
866.736 RON
Data anunțului
03.01.2023 10:20

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Valoare atribuită

866.736 RON

din 866.736 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.