Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 32,1% sub estimat

Echipament de protectie

Număr anunț
SCNA1070857
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208.433 RON
Valoare atribuită
141.444 RON 32,1% sub estimat
Data anunțului
05.01.2023 16:57
Anunț de participare
SCN1104200

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (11)

Adjudecat: 141.444 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Manusi examinare TZMO ROMANIA,SC TERRA-PLAST IMPORT SRL,ROVAL MED · TZMO ROMANIA 3 contracte 65.000 RON
TZMO ROMANIA,SC TERRA-PLAST IMPORT SRL,ROVAL MED · contract 76 · 16.05.2022 51.000 RON
TZMO ROMANIA · contract 132 · 29.12.2022 7.500 RON
TZMO ROMANIA · contract 87 · 22.06.2022 6.500 RON
2 Manusi chirurgicale ATLAS MEDICAL,DELUXE MEDICRAFTS,TZMO ROMANIA 8.568 RON
3 Masca chirurgicala ROVAL MED,DELUXE MEDICRAFTS,ALISON HAYES (ROMANIA) 13.000 RON
4 Bonete medicale ATLAS MEDICAL,CRIO - 2 S.R.L. 1.200 RON
5 Mască FFP2 MULTIBRAND MACHINERY S.R.L.,DELUXE MEDICRAFTS,ATLAS MEDICAL 8.200 RON
6 Combinezon Tyvek sau echivalent ATLAS MEDICAL,DELUXE MEDICRAFTS,CRIO - 2 S.R.L. 20.200 RON
7 Viziere protectie NERAMO DISTRIBUTION,ATLAS MEDICAL 720 RON
8 Ochelari de protectie NERAMO DISTRIBUTION,CRIO - 2 S.R.L.,ATLAS MEDICAL 546 RON
9 Botosi inalti de protectie DELUXE MEDICRAFTS,CRIO - 2 S.R.L. 6.500 RON
10 Botosi de unica folosinta ATLAS MEDICAL,CRIO - 2 S.R.L. · ATLAS MEDICAL 2 contracte 940 RON
ATLAS MEDICAL,CRIO - 2 S.R.L. · contract 76 · 16.05.2022 800 RON
ATLAS MEDICAL · contract 94 · 01.09.2022 140 RON
11 Halat unica folosinta CRIO - 2 S.R.L. · CRIO - 2 S.R.L.,DELUXE MEDICRAFTS 2 contracte 16.570 RON
CRIO - 2 S.R.L. · contract 95 · 01.09.2022 1.470 RON
CRIO - 2 S.R.L.,DELUXE MEDICRAFTS · contract 76 · 16.05.2022 15.100 RON

Participanți · 13 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Încă 10 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

141.444 RON

din 208.433 RON estimat 32,1%

Adjudecat la 67,9% din estimat · economie 66.989 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.