Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 92,3% sub estimat

FURNIZARE MATERIALE SANITARE PENTRU SUBPROGRAMUL DE TRATAMENT AL DURERII CRONICE NEUROPATE PRIN IMPLANT DE NEUROSTIMULATOR MEDULAR DIN CADRUL PROGRAMULUI NAȚIONAL DE RADIOLOGIE INTERVENȚIONALA

Număr anunț
CAN1037460
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33158200-4 · Aparate de electroterapie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.630.000 RON
Valoare atribuită
1.884.390 RON 92,3% sub estimat
Data anunțului
05.01.2023 13:01
Anunț de participare
CN1020391

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (10)

Adjudecat: 1.884.390 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 STIMULATOR MEDULAR (GENERATOR DE IMPULSURI) MEDTRONIC ROMANIA 5 contracte 1.149.800 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 4710 · 16.03.2021 258.850 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 13450 · 17.08.2020 104.000 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 16541 · 06.10.2020 289.800 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 20449 · 08.12.2020 142.500 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 21639 · 22.12.2020 354.650 RON
2 ELECTROD DE STIMULARE PERCUTAN MEDTRONIC ROMANIA 3 contracte 187.550 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 7990 · 14.04.2022 99.400 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 12976 · 05.07.2021 26.150 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 21274 · 25.10.2021 62.000 RON
3 CABLUL DE EXTENSIE MEDTRONIC ROMANIA 66.800 RON
4 PROGRAMATOR PACIENT (TELECOMANDĂ) MEDTRONIC ROMANIA 2 contracte 183.750 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 19275 · 29.09.2021 127.850 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 11237 · 10.06.2021 55.900 RON
5 CABLU DE ÎNCERCARE MEDTRONIC ROMANIA 2 contracte 296.490 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 10048 · 24.06.2020
MEDTRONIC ROMANIA · contract 26618 · 10.12.2022 296.490 RON
6 GENERATOR TEMPORAR DE IMPULSURI
7 GENERATOR DE IMPULSURI REINCARCABIL WIRELESS CU FUNCȚIE DE ADAP…
8 PROGRAMATOR PACIENT COMPATIBIL CU STIMULATOR REÎNCĂRCABIL ADAPT…
9 ÎNCĂRCĂTOR PENTRU STIMULATOR REÎNCARCABIL STIM
10 GENERATOR DE IMPULSURI DE UNICĂ FOLOSINȚĂ PENTRU STIMULATOR REÎ…

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.884.390 RON

din 24.630.000 RON estimat 92,3%

Adjudecat la 7,7% din estimat · economie 22.745.610 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.