Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar SRR prin reprezentare media – 2 Loturi.
- Număr anunț
- CAN1094765
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
- Furnizor / câștigător
- BEST ADVERTISING WORLDWIDE S.R.L. (CUI 39880768)
- Cod CPV
- 79342000-3 · Servicii de comercializare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.450.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.175.000 RON
- Data anunțului
- 06.01.2023 17:00
- Anunț de participare
- CN1047222
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 5.175.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 - Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publici… | — | BEST ADVERTISING WORLDWIDE 2 contracte | 4.050.000 RON |
| BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 1656 · 12.12.2022 | 2.700.000 RON | |||
| BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 1763 · 27.12.2022 | 1.350.000 RON | |||
| 2 | Lotul 2 - Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publici… | — | BEST ADVERTISING WORLDWIDE 2 contracte | 1.125.000 RON |
| BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 1776 · 19.12.2022 | 750.000 RON | |||
| BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 1804 · 27.12.2022 | 375.000 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BEST ADVERTISING WORLDWIDE S.R.L. CUI RO39880768
Terți susținători 1
COMPLETE MEDIA GRUP SRL CUI RO 17045040
Valoare atribuită
5.175.000 RON
din 3.450.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro