Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent de servicii nr.8/2022 la Acordul cadru nr.A1-6562/04.08.2020 pentru prestarea serv. de aplicare a Buletinului Service nr.Ro 34-13/2019 la elic.militare tip IAR-330 Puma Socat

Număr anunț
CAN1095342
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA IAR (CUI 1132930)
Cod CPV
50650000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a aeronavelor militare, a proiectilelor si a navelor spatiale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.555.743,92 RON
Valoare atribuită
32.555.743,92 RON
Data anunțului
06.01.2023 15:01

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 32.555.743,92 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
SOCIETATEA IAR 32.555.743,92 RON

Valoare atribuită

32.555.743,92 RON

din 32.555.743,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.