Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 90,6% sub estimat

Acord cadru pe 48 luni pentru furnizare unui Sistem complet automat pentru testarea individuală a sângelui și a componentelor sanguine umane prin biologie moleculară (NAT – NUCLEIC ACID TESTING) pentru HBV/ HCV/ HIV 1 & 2 și WEST NILE VIRUS și a consumabilelor necesare funcționării

Număr anunț
CAN1047297
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.920.300 RON
Valoare atribuită
1.022.112 RON 90,6% sub estimat
Data anunțului
12.01.2023 13:00
Anunț de participare
CN1024627

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 3.240.300 RON Adjudecat: 1.022.112 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistemul complet automat pentru testarea individuală a sângelui… 3.240.300 RON
2 Kit testare pentru VHB, VHC, HIV 1&2 (reactivi, controale, solu… ROCHE ROMANIA 3 contracte 443.232 RON
ROCHE ROMANIA · contract A5850 · 07.12.2020
ROCHE ROMANIA · contract A-3733 P · 26.08.2022 367.392 RON
ROCHE ROMANIA · contract A-5819 P · 14.12.2022 75.840 RON
3 Kit testare pentru VWN (reactivi, controale, soluţii de spălar… ROCHE ROMANIA 578.880 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371

Valoare atribuită

1.022.112 RON

din 10.920.300 RON estimat 90,6%

Adjudecat la 9,4% din estimat · economie 9.898.188 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.