Atribuită Anunț atribuire

”Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public, zona Sucursala Focsani, conform ATR aferente Centralizatorului cu nr. VN/279374/ 20.10.2022’’

Număr anunț
SCNA1081859
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40637380)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160.800,96 RON
Valoare atribuită
160.800,96 RON
Data anunțului
13.01.2023 11:08

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Valoare atribuită

160.800,96 RON

din 160.800,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.