Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent de servicii poștale nr. 1 la Acordul-cadru nr.25520/01.03.2022 si nr 140J/ 253/01.03.2022
- Număr anunț
- CAN1096088
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Norme proprii (Anexa 2)cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.700 RON
- Valoare atribuită
- 132.700 RON
- Data anunțului
- 16.01.2023 09:38
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 132.700 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. | 132.700 RON |
Valoare atribuită
132.700 RON
din 132.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro