Atribuită
Anunț atribuire
Produse farmaceutice-medicamente (pentru anul 2023)
- Număr anunț
- SCNA1081962
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495.273,12 RON
- Valoare atribuită
- 495.273,12 RON
- Data anunțului
- 27.01.2023 08:50
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (296)
Estimat: 824.674,07 RON Adjudecat: 495.273,12 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ARIPIPRAZOLUM 15MG cpr | 5.480 RON | — | |
| 2 | ARIPIPRAZOLUM 10MG cpr | 4.560 RON | — | |
| 3 | ALPRAZOLAMUM 0.25MG cpr | 1.500 RON | EUROPHARM HOLDING S.A. | 124.113,34 RON |
| 4 | ALPRAZOLAMUM 0.5 MG cpr | 2.100 RON | Anulat | — |
| 5 | ALPRAZOLAMUM 1 MG cpr | 2.520 RON | — | |
| 6 | BROMAZEPAMUM 3 MG cpr | 810 RON | — | |
| 7 | BROMAZEPAMUM 1.5 MG cpr | 3.420 RON | — | |
| 8 | DIAZEPAMUM 10MG cpr | 1.320 RON | — | |
| 9 | DIAZEPAMUM 10 MG/2ML fi | 15.930 RON | — | |
| 10 | FLUPENTIXOLUM 1ML fi | 277 RON | Anulat | — |
| 11 | HALOPERIDOLUM 5MG/ML fi | 4.725 RON | — | |
| 12 | HALOPRIDOLUM SOL FLAC | 4.400 RON | — | |
| 13 | CLOZAPINUM 25MG tb | 4.650 RON | — | |
| 14 | CLOZAPINUM 100MG tb | 10.000 RON | — | |
| 15 | LEVOMEPROMAZINUM 25 MG cpr | 8.400 RON | — | |
| 16 | NITRAZEPAMUM 5 MG cpr | 1.800 RON | — | |
| 17 | NITRAZEPAMUM 2.5 mg cpr | 440 RON | Anulat | — |
| 18 | OLANZAPINUM 5 MG cpr | 1.500 RON | — | |
| 19 | OLANZAPINUM 10 MG cpr | 3.780 RON | — | |
| 20 | OLANZAPINUM 15MG cpr | 10.500 RON | — | |
| 21 | PALIPERIDONUM 6MG cpr | 6.216 RON | Anulat | — |
| 22 | RISPERIDONUM 1 MG cpr | 2.520 RON | — | |
| 23 | RISPERIDONUM 2MG cpr | 7.700 RON | — | |
| 24 | RISPERIDONUM 4 MG cpr | 6.800 RON | Anulat | — |
| 25 | RISPERIDONUM SOL ORALA FLAC 30 ML | 1.007,20 RON | — | |
| 26 | QUETIAPINUM 50MG cpr | 1.050 RON | — | |
| 27 | QUETIAPINUM 150 MG cpr | 4.725 RON | — | |
| 28 | QUETIAPINUM 200 MG cpr | 4.080 RON | — | |
| 29 | QUETIAPINUM 300 MG cpr | 7.560 RON | — | |
| 30 | QUETIAPINUM 400 MG cpr | 5.730 RON | — | |
| 31 | AMISULPRIDUM 200 MG cpr | 12.800 RON | — | |
| 32 | BUSPIRONUM 10 MG cpr | 660 RON | — | |
| 33 | BUSPIRONUM 5 MG cpr | 780 RON | — | |
| 34 | TIAPRIDUM 100 MG cpr | 3.900 RON | — | |
| 35 | ZOLPIDEMUM 10 MG cpr | 3.200 RON | — | |
| 36 | ZOPICLONUM 7.5MG cpr | 1.740 RON | Anulat | — |
| 37 | CINOLAZEPAMUM 40 MG cpr | 1.860 RON | Anulat | — |
| 38 | PALIPERIDONUM 3 MG cpr | 4.128 RON | Anulat | — |
| 39 | ACID ACETILSALICILICUM 75 MG cpr | 4.004 RON | — | |
| 40 | BROMHEXINUM 8 MG cpr | 270 RON | — | |
| 41 | CODEINUM 15 MG cpr | 16 RON | — | |
| 42 | ACETYLCYSTEINUM 600 MG cpr eff | 2.880 RON | — | |
| 43 | ACETYLCYSTEINUM 300 MG/3ML fi | 81 RON | Anulat | — |
| 44 | SIROP PATLAGINA X 100 flac | 3.900 RON | Anulat | — |
| 45 | ACICLOVIRUM 15 G | 171 RON | — | |
| 46 | ACICLOVIRUM 400 MG cpr | 591 RON | — | |
| 47 | NIDOFLOR CREMA 15 G tub | 519,40 RON | Anulat | — |
| 48 | EPINEPHRINUM 1MG/ML fi | 326 RON | — | |
| 49 | DIGOXINUM 0.5MG/2ML fi | 104,60 RON | — | |
| 50 | DIGOXINUM 0.25 MG cpr | 53,75 RON | — | |
| 51 | NITROGLYCERINUM 2.6 MG cpr | 1.800 RON | — | |
| 52 | NITROGLYCERINUM 0.5 MG cpr | 63 RON | Anulat | — |
| 53 | CARBAZOCHROMI SALICYLAS 1.5 MG fi | 117,30 RON | — | |
| 54 | TRIMETAZIDINUM 35 MG cpr | 1.860 RON | — | |
| 55 | PENTOXIFYLLINUM 400 MG cpr | 1.080 RON | — | |
| 56 | ATORVASTATINUM 10 MG cpr | 900 RON | Anulat | — |
| 57 | LIDOCAINUM 1% 10 ML fi | 482 RON | — | |
| 58 | BETAHISTINUM 24 MG cpr | 990 RON | — | |
| 59 | NICERGOLINUM 30 MG cpr | 9.720 RON | Anulat | — |
| 60 | CEREBROLYSIN 10 ML fi | 20.628 RON | — | |
| 61 | VINPOCETINUM 10 MG cpr | 1.680 RON | — | |
| 62 | FENOFIBRAT 145 MG cpr | 4.050 RON | Anulat | — |
| 63 | ALGOCALMIN 2 ML fi | 582 RON | — | |
| 64 | METAMIZOLUM NATRIUM 500 MG | 1.360 RON | — | |
| 65 | TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG tb | 24.900 RON | — | |
| 66 | BROMOCRIPTIN 2.5 MG draj | 19,50 RON | Anulat | — |
| 67 | ISICOM 250/25 MCG | 306 RON | — | |
| 68 | NISTATIN 500000UI cpr | 522 RON | — | |
| 69 | EUBIOTIC | 3.375 RON | — | |
| 70 | SAPROSAN 100 MG cpr | 1.520 RON | Anulat | — |
| 71 | LOPERAMID 2 MG caps | 118 RON | — | |
| 72 | AMOXIPLUS 1G cpr | 2.184 RON | Anulat | — |
| 73 | AMPICILINA 1G flacon | 270 RON | — | |
| 74 | CEFUROXIMA 500 MG cpr | 456 RON | Anulat | — |
| 75 | CIPROQUIN 500 MG cpr | 1.665 RON | — | |
| 76 | TETRACICLINA 250 MG caps | 180 RON | — | |
| 77 | TETRACICLINA 30MG/G UNG tub 12G | 1.368 RON | — | |
| 78 | AMOXICILINA 500 MG | 294 RON | — | |
| 79 | LEVOFLOXACINA 500 MG cpr | 252,70 RON | — | |
| 80 | ANXIAR 1 MG cpr | 1.950 RON | Anulat | — |
| 81 | ANAFRANIL 25 MG draj | 198 RON | Anulat | — |
| 82 | BUPROPIONUM 150 MG | 510 RON | Anulat | — |
| 83 | SERODEPS 10 MG cpr | 1.148 RON | — | |
| 84 | COAXIL 12.5 MG draj | 4.500 RON | Anulat | — |
| 85 | DAVIA 10 MG cpr | 4.680 RON | — | |
| 86 | DOXEPIN 25 MG draj | 672 RON | — | |
| 87 | PIRACETAM 400 MG cpr | 4.350 RON | — | |
| 88 | MEMANTINA 10 MG cpr | 3.080 RON | — | |
| 89 | MEMANTINA SOL ORALA 100 ML | 843,50 RON | Anulat | — |
| 90 | MIRTAZAPIN 30 MG cpr | 2.970 RON | — | |
| 91 | PIRACETAMUM 1G/5ML fi | 2.950 RON | — | |
| 92 | PAXETIN 20 MG cpr | 369 RON | Anulat | — |
| 93 | SERTRALINUM 50 MG cpr | 6.608 RON | — | |
| 94 | SERTRALINA 100 MG cpr | 6.048 RON | — | |
| 95 | TRITTICO 150 MG compr.elib.prel. | 7.320 RON | — | |
| 96 | VENLAFAXINA 37.5 MG cpr | 2.010 RON | Anulat | — |
| 97 | VENLAFAXIN 75 MG cpr | 4.260 RON | — | |
| 98 | RIVASTIGMINA 3 MG caps | 530 RON | Anulat | — |
| 99 | ZATINEX 30 MG caps | 3.500 RON | — | |
| 100 | ZATINEX 60 MG caps | 5.824 RON | — | |
| 101 | FLUVOXAMINA 50 MG cpr film | 54 RON | Anulat | — |
| 102 | APA OXIGENATA 3% 200 ML flac | 360 RON | — | |
| 103 | BETADINE 10% 1000 ML flac | 672 RON | Anulat | — |
| 104 | BETADINA 10% 120 ML | 2.760 RON | Anulat | — |
| 105 | RIVANOL 0.1% 200 ML flac | 270 RON | — | |
| 106 | ASPACARDIN 180 MG+180 MG cpr | 1.824 RON | — | |
| 107 | GLUCONAT DE CALCIU sol.inj. 10 ml fi | 257 RON | — | |
| 108 | DULCOLAX 5 MG dj | 774 RON | — | |
| 109 | DUPHALAC 200 ML fl | 3.111 RON | — | |
| 110 | GLICERINA ADULTI sup | 355,20 RON | — | |
| 111 | MIOFILIN 100 MG caps | 510 RON | — | |
| 112 | MIOFILIN 10 ML sol. inj. fi | 777 RON | — | |
| 113 | CAPTOPRIL 25 MG cpr | 120 RON | — | |
| 114 | AMLODIPIN 5 MG cpr | 2.700 RON | — | |
| 115 | RAWEL 1.5 MG cpr | 1.890 RON | — | |
| 116 | ENALAPRIL 10MG cpr | 960 RON | FELSIN FARM S.R.L. | 11.546,60 RON |
| 117 | PRESTARIUM 5 MG | 1.980 RON | — | |
| 118 | CO-PRENESSA 1/1.25 MG cpr | 612 RON | Anulat | — |
| 119 | CO-PRENESSA 8/2.5 MG cpr | 2.430 RON | Anulat | — |
| 120 | KARBIS 16 MG cpr | 150 RON | — | |
| 121 | MYDOCALM 50 MG cpr | 360 RON | Anulat | — |
| 122 | MYDOCALM 150 MG cpr | 432 RON | Anulat | — |
| 123 | ALBENDAZOL 400 MG cpr | 2.100 RON | Anulat | — |
| 124 | LIORESAL 10 MG cpr | 56 RON | Anulat | — |
| 125 | LIORESAL 25 MG cpr | 96 RON | Anulat | — |
| 126 | CLAFEN CREMA 40G tub | 4.320 RON | — | |
| 127 | DICLOFENAC 50 MG cpr | 36 RON | — | |
| 128 | DICLOFENAC SODIC 100 supoz | 55,20 RON | — | |
| 129 | LAROFEN PLUS cpr | 4.860 RON | — | |
| 130 | VIMOVO 500MG/20MG cpr.elib.modif | 2.160 RON | Anulat | — |
| 131 | KETONAL F 100 MG cpr | 44 RON | Anulat | — |
| 132 | PARACETAMOL 500 MG cpr | 450 RON | — | |
| 133 | PERFALGAN 100 ML flac | 301 RON | Anulat | — |
| 134 | BRUFEN 400 MG cpr | 2.760 RON | — | |
| 135 | LEVOCITIRIZINA 5 MG cpr | 1.120 RON | Anulat | — |
| 136 | ROMERGAN 50 ML 5mg/5ml flacon | 411 RON | Anulat | — |
| 137 | CLOTRIMAZOL 35G tub | 3.375 RON | — | |
| 138 | ETAMSILAT 250 MG/2 ML sol inj | 220,50 RON | — | |
| 139 | FITOMENADION (VIT.K1) 10MG/ML fi | 248 RON | — | |
| 140 | DEPAKINE 200 MG cpr | 15.000 RON | — | |
| 141 | FENOBARBITAL 100 MG tb | 3.000 RON | Anulat | — |
| 142 | FENOBARBITAL 10% 200MG/2ML fi | 540 RON | MEDIPLUS EXIM | 107.499,48 RON |
| 143 | GABARAN 300 MG caps | 11.500 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL | 112.897 RON |
| 144 | ORFIRIL 1000 MG plic elib.prelung. | 15.400 RON | Anulat | — |
| 145 | RIVOTRIL 0.5 MG cpr | 9.600 RON | Anulat | — |
| 146 | RIVOTRIL 2 MG cpr | 6.400 RON | Anulat | — |
| 147 | TIMONIL 150 MG comp elib prel | 1.200 RON | Anulat | — |
| 148 | CARBAVIM 200 MG cpr | 4.000 RON | Anulat | — |
| 149 | LEVIRACETAM 500 MG cpr | 2.120 RON | — | |
| 150 | LAMOTRIGINA 50 MG cpr | 966 RON | — | |
| 151 | DEXAMED 8MG/2ML fiole sol inj. | 116 RON | — | |
| 152 | HIDROCORTISON SUCCINAT X 100 MG fi +solv.pt pulb.inj | 1.734 RON | — | |
| 153 | BIXTONIM 10 ML flac | 1.800 RON | — | |
| 154 | FARINGOSEPT 10 MG cpr | 5.280 RON | — | |
| 155 | DIUREX 50MG/20 MG caps | 2.940 RON | — | |
| 156 | FUROSEMID 20MG/2ML fi sol.inj. | 102 RON | — | |
| 157 | FUROSEMID 40 MG cpr | 250 RON | — | |
| 158 | SPIRONOLACTONA 25 MG cpr | 600 RON | — | |
| 159 | SOL AURICULARA CU CLORAMFENICOL SI FLUOCINOLON 10 ML flac | 211,20 RON | — | |
| 160 | FLUOCINOLON N UNG 18G unguent tub | 166,20 RON | — | |
| 161 | HIDROCORTIZON 1% 20G unguent tub | 939 RON | — | |
| 162 | NEOPREOL UNG X 40G tub | 5.817,50 RON | — | |
| 163 | OXIMED SPRAY 59.5G | 4.800 RON | — | |
| 164 | TRIAMCINOLON S CREMA 15G tub | 354,30 RON | — | |
| 165 | METASPAR caps | 5.400 RON | Anulat | — |
| 166 | SILIMARINA 1000 MG cpr | 12.480 RON | — | |
| 167 | SILIMARINA 150 MG cpr | 17.940 RON | — | |
| 168 | TRIFERMENT DJ | 1.590 RON | — | |
| 169 | DEBRIDAT 100 MG cpr | 62 RON | — | |
| 170 | COLEBIL dj | 1.560 RON | — | |
| 171 | CLORURA DE SODIU 500 ML 0.9% flac | 5.240 RON | — | |
| 172 | GLUCOZA 10% 250 ML flac.sol.perf. | 876 RON | Anulat | — |
| 173 | GLUCOZA 33% 10 ML fi sol.inj. | 862 RON | — | |
| 174 | GLUCOZA 5% 250ML flac sol perf. | 2.960 RON | Anulat | — |
| 175 | GLUCOZA 10% 500 ML flac.sol.perf. | 844 RON | — | |
| 176 | GLUCOZA 5% 500 ML flac.sol.perf. | 3.120 RON | — | |
| 177 | MANITOL SOL PERF 20% 250 ML flac | 187,20 RON | Anulat | — |
| 178 | SOLUTIE RINGER 250 ML flac | 691,20 RON | Anulat | — |
| 179 | HEMORZON sup | 570 RON | — | |
| 180 | HEMORZON UNG 18G tub | 1.753 RON | — | |
| 181 | CARVEDILOL 6.25 MG cpr | 840 RON | — | |
| 182 | METOPROLOL 25 MG cpr | 900 RON | — | |
| 184 | NOLET 5 MG | 204 RON | — | |
| 185 | PROPRANOLOL 10 MG cpr | 120 RON | Anulat | — |
| 186 | SIOFOR 1000 MG cpr | 1.890 RON | — | |
| 187 | DIAPREL 60 cpr elib modif | 636 RON | Anulat | — |
| 188 | INSULINA RAPIDA 100 UI/ML 3 ML | 384,20 RON | Anulat | — |
| 189 | SER FIZIOLOGIC 0.9% 10 ML fi | 2.064 RON | — | |
| 190 | APA PREP INJ 10 ML fi | 563 RON | — | |
| 191 | METOCLOPRAMID 10 MG cpr | 336 RON | — | |
| 192 | METOCLOPRAMID 10MG/2ML FI | 407 RON | — | |
| 193 | METEOSPASMYL caps | 924 RON | Anulat | — |
| 194 | PAPAVERINA 100 MG cpr | 183 RON | Anulat | — |
| 195 | MOTILIUM 10 MG | 111 RON | — | |
| 196 | SCOBUTIL 10 MG cpr | 120 RON | — | |
| 197 | CARBUNE MEDICINAL cpr | 1.200 RON | — | |
| 198 | NO-SPA cpr | 222 RON | — | |
| 199 | NO-SPA 40 MG/2ML fi.sol.inj. | 80 RON | — | |
| 200 | ACIFOL 5 MG | 13.350 RON | — | |
| 201 | SICOVIT B12 50MG/ML GAMMA fi.sol.inj. | 686 RON | — | |
| 202 | SICOVIT B1 100 MG/2ML fi.sol.inj. | 13.720 RON | — | |
| 203 | SICOVIT B6 250MG/5ML fi.sol.inj. | 25.500 RON | — | |
| 204 | MILGAMMA N caps | 6.560 RON | Anulat | — |
| 205 | ENERION 200 MG dj | 2.940 RON | Anulat | — |
| 206 | NEUROMULTIVIT cpr | 4.650 RON | Anulat | — |
| 207 | VITAMINA A+D2 caps | 1.200 RON | — | |
| 208 | VITAMINA C+ 200MG cpr | 3.840 RON | — | |
| 209 | VITAMINA C 750 MG/5ML fi.sol.inj. | 2.568 RON | — | |
| 210 | VITAMINA E 100MG | 4.740 RON | — | |
| 211 | VACCIN TETANIC ADSORBIT fi | 1.852,20 RON | — | |
| 212 | PANTOPRAZOL 20MG cpr gastrorezistente | 5.670 RON | — | |
| 213 | ESOMEPRAZOL 20 MG cpr gastrorezistente | 13.440 RON | — | |
| 214 | UNGUENT OFT.KANAMICINA tub | 1.181 RON | ND PHARMA S.R.L. | 119.208,60 RON |
| 215 | TOBRADEX PIC.OFTALMICE 1MG+3MG | 518,50 RON | — | |
| 216 | DETRALEX 1000 MG cpr | 18.000 RON | — | |
| 217 | HEPATROMBIN GEL 500 U.I./40GR tub | 10.440 RON | — | |
| 218 | GINKGO BILOBA 40MG cpr | 3.330 RON | — | |
| 219 | DRIPTANE 5 MG cpr | 2.610 RON | Anulat | — |
| 220 | FOKUSIN caps elib modif | 2.160 RON | — | |
| 221 | SPIRIVA caps,pulb.inhal. | 1.692 RON | — | |
| 222 | VENTOLIN 100 MCG/DOZA susp.inhal.presurizata, flacon cu 200 doze | 801 RON | Anulat | — |
| 223 | TEST SARCINA | 272,10 RON | Anulat | — |
| 224 | FENISTIL GEL | 155,40 RON | Anulat | — |
| 225 | ICHTIOL UNG | 204,60 RON | Anulat | — |
| 226 | URINAL AKUT cpr | 6.840 RON | — | |
| 227 | TROMBEX cpr | 235 RON | — | |
| 228 | NITROPECTOR cpr | 3.150 RON | — | |
| 229 | UNG.GALBENELE | 732 RON | — | |
| 230 | GLICERINA BORAXATA CU NISTATIN | 624 RON | Anulat | — |
| 231 | EUTHYROX 50 MG | 80 RON | Anulat | — |
| 232 | BENZOAT DE BENZIL TUB 50G | 69,40 RON | — | |
| 233 | MILURIT 100 MG cpr | 520 RON | — | |
| 234 | SUDOCREM 125G | 2.640 RON | — | |
| 235 | ZIFEX DUO OVULE VAGINALE | 17,50 RON | — | |
| 236 | EUTHYROX 100 MICROGRAME | 88 RON | — | |
| 237 | FRAXIPARINE 3800UI sol inj | 667 RON | Anulat | — |
| 238 | CICATROL CREMA TUB 50G | 1.053 RON | — | |
| 239 | TENAXUM 1MG cpr | 2.280 RON | Anulat | — |
| 240 | CORLENTOR 5 MG cpr | 157,92 RON | Anulat | — |
| 241 | ASPATOFORT 10 ML fi | 14.490 RON | — | |
| 242 | CEFORT 1G flac | 2.954 RON | — | |
| 243 | DOXICICLINA 100MG caps | 99 RON | — | |
| 244 | SAMPON ANTIPARAZITAR | 336 RON | — | |
| 245 | OXACILINA 500MG caps | 112 RON | — | |
| 246 | SINERDOL 150 MG caps | 62 RON | — | |
| 247 | SUMETROLIM 400/80MG | 96 RON | — | |
| 248 | AZITROMICINA 500 MG cpr | 227,50 RON | — | |
| 249 | TROMBOSTOP 2 MG cpr | 396 RON | — | |
| 250 | LERCANIDIPINA 10 MG cpr | 420 RON | Anulat | — |
| 251 | NORMIX 200MG cpr | 684 RON | — | |
| 252 | ASTHA 15 caps | 2.952 RON | Anulat | — |
| 253 | VESSEL DUE 250 ULS caps | 3.294 RON | SC PHARMA SA | 20.008,10 RON |
| 254 | DILVAS 100MG cpr | 974,40 RON | Anulat | — |
| 255 | CLARITROMICINA 500 MG cpr | 1.164 RON | — | |
| 256 | ATROPINA fi | 39 RON | — | |
| 257 | AMIODARONA 200 MG cpr | 22,50 RON | Anulat | — |
| 258 | AMIODARONA-AMIOKARDIN fi 150 mg/3ml | 370 RON | Anulat | — |
| 259 | GAVISCON 200 ML flacon | 1.042 RON | Anulat | — |
| 260 | DEPAKINE 500 MG cpr | 29.400 RON | — | |
| 261 | GABARAN 100 MG caps | 6.930 RON | — | |
| 262 | CONTROLOC 40 MG injectabil | 940 RON | — | |
| 263 | DEPAKINE SIROP 57MG/ML | 149 RON | Anulat | — |
| 264 | ERDOMED 300 MG caps | 695 RON | — | |
| 265 | ELIQUIS 2.5 MG cpr | 261 RON | Anulat | — |
| 266 | IBESARTAN 150 MG cpr | 108 RON | — | |
| 267 | INDOMETACIN 50MG sup | 69,60 RON | — | |
| 268 | LANTUS 100 UI | 1.160,70 RON | Anulat | — |
| 269 | NOLITERAX 10MG/2.5 MG cpr | 1.380 RON | Anulat | — |
| 270 | MAGNE B6 draj | 4.800 RON | — | |
| 271 | OFLOXACINA 200 MG cpr | 338 RON | Anulat | — |
| 272 | OMEGA 3 1000 MG caps | 8.988 RON | — | |
| 273 | RAMIPRIL 10 MG cpr | 114 RON | — | |
| 274 | RIVASTIGMINA 2MG/ML sol.orala | 3.863 RON | Anulat | — |
| 275 | SENNALAX cpr | 1.185 RON | — | |
| 276 | SORBIFER DURULES cpr | 9.400 RON | Anulat | — |
| 277 | VITAMINA C 1000 MG | 3.600 RON | — | |
| 278 | VITAMINA C+Zn efervescenta | 3.480 RON | Anulat | — |
| 279 | ACUTIL caps | 8.700 RON | Anulat | — |
| 280 | ALANERV caps | 844 RON | Anulat | — |
| 281 | DORETA 37.5/325 MG cpr | 600 RON | — | |
| 282 | SPASMOMEN 40 MG cpr | 585 RON | — | |
| 283 | FLUCONAZOL 150 MG | 292 RON | — | |
| 284 | FLUOXETINA 20 MG caps | 57 RON | Anulat | — |
| 285 | CONCOR 5 MG caps | 480 RON | — | |
| 286 | CLOPIXOL ACUPHASE 50mg/ml fi | 458,40 RON | Anulat | — |
| 287 | CLOPIXOL DEPOT 200mg/ml fi | 442 RON | Anulat | — |
| 288 | AMITRIPTILINA 25 MG cpr | 66 RON | Anulat | — |
| 289 | EGLONYL 50 MG caps | 81 RON | Anulat | — |
| 290 | IBEROGAST fl | 240 RON | Anulat | — |
| 291 | GASTROFAIT 1G cpr | 26 RON | — | |
| 292 | SPIOLTO RESPIMAT 2.5 MCG | 2.846,70 RON | — | |
| 293 | BANEOCIN 250 UI/5000 UI pulb.cut. | 1.580 RON | Anulat | — |
| 294 | CLOPIXOL 10 MG cpr | 81 RON | Anulat | — |
| 295 | CLOPIXOL 25 MG cpr | 150 RON | Anulat | — |
| 296 | CALCIU LACTIC 500 MG cpr | 3.840 RON | — | |
| 297 | VITAMINA D3 2000 UI cpr | 2.800 RON | Anulat | — |
Valoare atribuită
495.273,12 RON
din 495.273,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro