Atribuită
Anunț atribuire
ACORD CADRU SERVICII POSTALE DE DISTRIBUIRE A CORESPONDENTEI NR.T3120/10.01.2023
- Număr anunț
- CAN1096976
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- PINK POST SOLUTIONS SRL (CUI 28646126)
- Cod CPV
- 64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Norme proprii (Anexa 2)cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.332.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.332.000 RON
- Data anunțului
- 31.01.2023 12:41
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 3.332.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | PINK POST SOLUTIONS S.R.L. | 3.332.000 RON |
Valoare atribuită
3.332.000 RON
din 3.332.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro