Atribuită
Anunț atribuire
Carne, pește și preparate din carne
- Număr anunț
- CAN1070779
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- MATRA SRL (CUI 6287579)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.408.003,82 RON
- Valoare atribuită
- 3.646.694,45 RON
- Data anunțului
- 03.02.2023 11:01
- Anunț de participare
- CN1034029
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (10)
Estimat: 2.408.003,82 RON Adjudecat: 3.646.694,45 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Carne de pasare | 253.243,58 RON | MATRA S.R.L. 2 contracte | 345.319,10 RON |
| MATRA S.R.L. · contract AP 6358 · 22.12.2021 | 275.063,70 RON | |||
| MATRA S.R.L. · contract AP 6706 · 27.12.2021 | 70.255,40 RON | |||
| 2 | Carne porc | 435.583,52 RON | DIACARN FOOD 2 contracte | 495.410,50 RON |
| DIACARN FOOD · contract AP 6708 · 27.12.2021 | 84.624 RON | |||
| MATRA S.R.L.,DIACARN FOOD · contract AP 6359 · 22.12.2021 | 410.786,50 RON | |||
| 3 | Carne vită | 432.658,72 RON | MATRA S.R.L. 2 contracte | 586.160,10 RON |
| MATRA S.R.L. · contract AP 6360 · 22.12.2021 | 472.601,80 RON | |||
| MATRA S.R.L. · contract AP 6710 · 27.12.2021 | 113.558,30 RON | |||
| 4 | Carne miel | 646,36 RON | MATRA S.R.L. | 646,36 RON |
| 5 | Pește | 605.039,31 RON | GRANBIS 3 contracte | 1.240.038 RON |
| GRANBIS · contract AP 1632 · 23.03.2022 | 461.693 RON | |||
| GRANBIS · contract AP 6712 · 27.12.2021 | 158.326 RON | |||
| GRANBIS · contract AP 6362 · 22.12.2021 | 620.019 RON | |||
| 6 | Cârnați | 148.747,22 RON | DIACARN FOOD,MATRA S.R.L.,NED COM · DIACARN FOOD 3 contracte | 271.058,56 RON |
| DIACARN FOOD,MATRA S.R.L.,NED COM · contract AP 6363 · 22.12.2021 | 139.728,30 RON | |||
| NED COM · contract AP 1697 · 23.03.2022 | 105.190,26 RON | |||
| DIACARN FOOD · contract AP 6713 · 27.12.2021 | 26.140 RON | |||
| 7 | Salam de Sibiu | 79.441,28 RON | CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE · CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE,NED COM 3 contracte | 141.844,12 RON |
| CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE · contract AP 6715 · 27.12.2021 | 7.252 RON | |||
| CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE,NED COM · contract AP 6364 · 22.12.2021 | 75.762,12 RON | |||
| CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE · contract AP 1652 · 23.03.2022 | 58.830 RON | |||
| 8 | Salam de vară | 54.485,28 RON | MATRA S.R.L. · MATRA S.R.L.,DIACARN FOOD 3 contracte | 95.002,20 RON |
| MATRA S.R.L. · contract AP 1638 · 23.03.2022 | 34.978,10 RON | |||
| MATRA S.R.L. · contract AP 6717 · 27.12.2021 | 12.306,10 RON | |||
| MATRA S.R.L.,DIACARN FOOD · contract AP 6365 · 22.12.2021 | 47.718 RON | |||
| 9 | Salam Victoria | 59.517,36 RON | MATRA S.R.L. · MATRA S.R.L.,DIACARN FOOD 3 contracte | 106.237,62 RON |
| MATRA S.R.L. · contract AP 1640 · 23.03.2022 | 38.475,91 RON | |||
| MATRA S.R.L. · contract AP 6719 · 27.12.2021 | 13.536,71 RON | |||
| MATRA S.R.L.,DIACARN FOOD · contract AP 6366 · 22.12.2021 | 54.225 RON | |||
| 10 | Specialități de carne | 338.641,19 RON | NED COM,MATRA S.R.L.,DIACARN FOOD 2 contracte | 364.977,89 RON |
| NED COM,MATRA S.R.L.,DIACARN FOOD · contract AP 6367 · 22.12.2021 | 304.526,89 RON | |||
| DIACARN FOOD · contract AP 6721 · 27.12.2021 | 60.451 RON | |||
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIACARN FOOD SRL CUI RO 22212233
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE S.R.L. CUI RO 6561703
Valoare atribuită
3.646.694,45 RON
din 2.408.003,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro