Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 31,4% sub estimat
Alimente transformate / conservate
- Număr anunț
- CAN1070562
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 796.708,66 RON
- Valoare atribuită
- 546.844,43 RON 31,4% sub estimat
- Data anunțului
- 04.02.2023 11:00
- Anunț de participare
- CN1034027
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (8)
Estimat: 796.708,66 RON Adjudecat: 546.844,43 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Compot | 61.328,13 RON | STEDYAN COM 3 contracte | 46.631,04 RON ↓24,0% |
| STEDYAN COM · contract AP 6803 · 27.12.2021 | 488,40 RON | |||
| AMA FRUCT CP,STEDYAN COM · contract AP 6480 · 27.12.2021 | 42.786 RON | |||
| STEDYAN COM · contract AP 1617 · 23.03.2022 | 3.356,64 RON | |||
| 2 | Conserve din legume, în apă sau bulion | 177.066 RON | Anulat | — |
| 3 | Gem | 189.288,32 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L.,STEDYAN COM 3 contracte | 224.087,14 RON |
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L.,STEDYAN COM · contract AP 6482 · 27.12.2021 | 174.846,50 RON | |||
| STEDYAN COM · contract AP 6807 · 27.12.2021 | 12.565,08 RON | |||
| STEDYAN COM · contract AP 1615 · 23.03.2022 | 36.675,56 RON | |||
| 4 | Măsline | 78.057 RON | STEDYAN COM 3 contracte | 99.035,84 RON |
| STEDYAN COM · contract AP 1613 · 23.03.2022 | 18.454,96 RON | |||
| STEDYAN COM · contract AP 6483 · 27.12.2021 | 74.466 RON | |||
| STEDYAN COM · contract AP 1613 · 27.12.2021 | 6.114,88 RON | |||
| 5 | Murături | 148.545,25 RON | Anulat | — |
| 6 | Oţet | 6.458,40 RON | STEDYAN COM 2 contracte | 6.193,60 RON ↓4,1% |
| STEDYAN COM · contract AP 6813 · 27.12.2021 | 452,80 RON | |||
| STEDYAN COM · contract AP 6485 · 27.12.2021 | 5.740,80 RON | |||
| 7 | Pastă de tomate | 77.184,96 RON | STEDYAN COM · STEDYAN COM,AMA FRUCT CP 3 contracte | 100.029,77 RON |
| STEDYAN COM · contract AP 1689 · 23.03.2022 | 18.750,32 RON | |||
| STEDYAN COM,AMA FRUCT CP · contract AP 6486 · 27.12.2021 | 75.359,64 RON | |||
| AMA FRUCT CP · contract AP 6815 · 27.12.2021 | 5.919,81 RON | |||
| 8 | Varză murată | 58.780,60 RON | STEDYAN COM · AMA FRUCT CP 3 contracte | 70.867,04 RON |
| STEDYAN COM · contract AP 6817 · 27.12.2021 | 11.143,04 RON | |||
| AMA FRUCT CP · contract AP 7448 · 07.11.2022 | 6.184,08 RON | |||
| AMA FRUCT CP,STEDYAN COM · contract AP 6487 · 27.12.2021 | 53.539,92 RON | |||
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Valoare atribuită
546.844,43 RON
din 796.708,66 RON estimat
31,4%
Adjudecat la 68,6% din estimat · economie 249.864,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.