Atribuită
Anunț atribuire
Produse de panificaţie (pâine semialbă ambalata 0,400g/buc si paine semialba dietetica ambalata 0,400g/buc )
- Număr anunț
- CAN1069948
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL DEVA (CUI RO4374660)
- Furnizor / câștigător
- MERCUREAN BRUTARIE SRL (CUI 2146909)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408.800 RON
- Valoare atribuită
- 714.616,50 RON
- Data anunțului
- 06.02.2023 09:46
- Anunț de participare
- CN1036819
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 714.616,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PAINE SEMIALBA AMBALATA 0,400G/BUC | — | S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. 10 contracte | 622.382,36 RON |
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 43708 · 30.12.2021 | 155.444,88 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 32231 · 26.07.2022 | 42.780 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 36486 · 23.09.2022 | 19.250,52 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 24418 · 18.03.2022 | 48.575,80 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 38995 · 26.10.2022 | 18.769,08 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 43708 · 30.12.2021 | 263.603 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 40940 · 22.11.2022 | 11.455,04 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 21103 · 18.01.2022 | 35.199,40 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 29838 · 17.06.2022 | 18.748,80 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 41717 · 05.12.2022 | 8.555,84 RON | |||
| 2 | PAINE SEMIALBA DIETETICA FARA SARE AMBALATA 0,400G/BUC | — | S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. 10 contracte | 92.234,14 RON |
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 32230 · 26.07.2022 | 4.278 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 43709 · 30.12.2021 | 1.733,28 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 21104 · 18.01.2022 | 4.446,24 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 24417 · 18.03.2022 | 16.485 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 29839 · 17.06.2022 | 2.083,20 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 43709 · 30.12.2021 | 57.305 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 36485 · 23.09.2022 | 2.077,44 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 38996 · 26.10.2022 | 1.929,84 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 40939 · 22.11.2022 | 1.090,32 RON | |||
| S.C. MERCUREAN BRUTARIE S.R.L. · contract 41718 · 05.12.2022 | 805,82 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCUREAN BRUTARIE SRL CUI RO 2146909
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DANIS COM EX PROD SRL CUI RO 4945368
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DANIS COM EX PROD SRL CUI RO 4945368
Valoare atribuită
714.616,50 RON
din 408.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro