Atribuită
Anunț atribuire
“Reabilitare termica bloc de locuinte C14 str. Revolutiei, Targoviste” – executie lucrari (continuare lucrari rest de executat+remedieri) - PMT-2020-P-012, Cod unic de identificare: 4279944-2019-12.10
- Număr anunț
- SCNA1040501
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- MIGIFRA SRL (CUI 04880340874)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 262.746,19 RON
- Valoare atribuită
- 377.379,96 RON
- Data anunțului
- 07.02.2023 11:44
- Anunț de participare
- SCN1062593
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIGIFRA SRL CUI 04880340874
Valoare atribuită
377.379,96 RON
din 262.746,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro