Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent de furnizare 322/21.06.2022 aferent Acordului-cadru nr. 305/03.03.2022 Furnizare Carburant pe baza de carduri
- Număr anunț
- CAN1097528
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.701,30 RON
- Valoare atribuită
- 124.701,30 RON
- Data anunțului
- 08.02.2023 14:58
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 124.701,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | LUKOIL ROMANIA | 124.701,30 RON |
Valoare atribuită
124.701,30 RON
din 124.701,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro