Atribuită
Anunț atribuire
PRODUSE FOLOSITE IN PANDEMIA CU SARS COV 2
- Număr anunț
- SCNA1055192
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33141500-5 · Consumabile hematologice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315.210 RON
- Valoare atribuită
- 692.850 RON
- Data anunțului
- 06.03.2023 17:09
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 475.200 RON Adjudecat: 692.850 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SISTEM RECOLTARE +TRANSPORT PENTRU VIRUSURI | 216.000 RON | Nova Fit 2000 S.R.L. · Nova Fit 2000 S.R.L.,Tody Laboratories Int,TUNIC PROD S.R.L. · Tody Laboratories Int 4 contracte | 196.050 RON ↓9,2% |
| Nova Fit 2000 S.R.L. · contract CTRS 412 · 10.02.2023 | 16.560 RON | |||
| Nova Fit 2000 S.R.L.,Tody Laboratories Int,TUNIC PROD S.R.L. · contract 934 · 19.07.2021 | 118.440 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract 34 · 03.01.2022 | 39.600 RON | |||
| Nova Fit 2000 S.R.L. · contract 935 · 19.07.2021 | 21.450 RON | |||
| 2 | Procalcitonina B.R.A.H.M.S compatibila cu analizorul automat Pa… | 259.200 RON | SYNTTERGY CONSULT 4 contracte | 496.800 RON |
| SYNTTERGY CONSULT · contract CTRS 246 · 16.01.2023 | 54.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT · contract 937 · 19.07.2021 | 54.000 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT · contract 35 · 03.01.2022 | 129.600 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT · contract 936 · 19.07.2021 | 259.200 RON | |||
Valoare atribuită
692.850 RON
din 315.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro