Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 63,7% sub estimat
Achizitie de Teste rapide antigen pentru depistarea infecției cu coronavirusul SARS-CoV-2 , truse medicale și măști medicale
- Număr anunț
- SCNA1067725
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA (CUI 4283732)
- Furnizor / câștigător
- DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332.000 RON
- Valoare atribuită
- 120.450 RON 63,7% sub estimat
- Data anunțului
- 06.03.2023 13:44
- Anunț de participare
- SCN1100936
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 324.000 RON Adjudecat: 120.450 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Teste rapide antigen pentru depistarea infecției cu coronavirus… | 315.000 RON | DDS Diagnostic 8 contracte | 114.950 RON ↓63,5% |
| DDS Diagnostic · contract SG/2566 · 24.02.2023 | 9.500 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract SG/4036 · 04.04.2022 | 71.250 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract SG/4047 · 04.04.2022 | 4.750 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract SG/5723 · 11.05.2022 | 3.325 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract SG/8779 · 14.07.2022 | 4.750 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract SG/9933 · 17.08.2022 | 7.125 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract SG/12171 · 04.10.2022 | 9.500 RON | |||
| DDS Diagnostic · contract SG/15958 · 14.12.2022 | 4.750 RON | |||
| 3 | Măști medicale | 9.000 RON | Medplaza Health | 5.500 RON ↓38,9% |
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. CUI RO41024228
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DDS DIAGNOSTIC SRL CUI 14688172
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BEST ACHIZIŢII SRL CUI 32125703
Valoare atribuită
120.450 RON
din 332.000 RON estimat
63,7%
Adjudecat la 36,3% din estimat · economie 211.550 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.