Atribuită
Anunț atribuire
NEGOCIERE ALIMENTE 30.01.2023 S.C. ELLMAR COM S.R.L
- Număr anunț
- CAN1099672
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- ELLMAR COM SRL (CUI 4499001)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138.300 RON
- Valoare atribuită
- 138.300 RON
- Data anunțului
- 14.03.2023 16:52
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 138.300 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | ELLMAR COM | 138.300 RON |
Valoare atribuită
138.300 RON
din 138.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro