Atribuită
Anunț atribuire
Furnizarea de materiale sanitare si echipamente de protectie necesare pentru personalul din centrele de vaccinare din municipiul Cluj-Napoca
- Număr anunț
- SCNA1064216
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118.695 RON
- Valoare atribuită
- 356.085 RON
- Data anunțului
- 14.03.2023 09:00
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Estimat: 737.538 RON Adjudecat: 356.085 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | - Lotul 1 HALATE MEDICALE UF | 120.000 RON | DELUXE CARDS 2 contracte | 72.720 RON ↓39,4% |
| DELUXE CARDS · contract 696432 · 14.12.2021 | 24.240 RON | |||
| DELUXE CARDS · contract 696425 din data de 14.12.2021 · 21.12.2021 | 48.480 RON | |||
| 2 | - Lotul 2. MĂȘTI CHIRURGICALE SI MĂȘTI MEDICALE FFP 2 | 91.200 RON | S.C. Medplaza Health S.R.L. 2 contracte | 49.680 RON ↓45,5% |
| S.C. Medplaza Health S.R.L. · contract 696443 · 14.12.2021 | 16.560 RON | |||
| S.C. Medplaza Health S.R.L. · contract 696435 din 14.12.2021 · 21.12.2021 | 33.120 RON | |||
| 3 | Lotul 3. MĂNUȘI UF FĂRĂ PUDRĂ | 462.000 RON | Novaintermed S.R.L. 2 contracte | 168.300 RON ↓63,6% |
| Novaintermed S.R.L. · contract 696451 din 14.12.2021 · 21.12.2021 | 112.200 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 696455 · 14.12.2021 | 56.100 RON | |||
| 4 | Lotul 4. SERINGI INSULINA SI ACE 25G PENTRU VACCINARE | 39.238 RON | — | |
| 5 | Lotul 5. TAMPOANE SI PLASTURI | 25.100 RON | BIZMED 2 contracte | 65.385 RON |
| BIZMED · contract 696425 din data de 14.12.2021 · 21.12.2021 | 43.590 RON | |||
| BIZMED · contract 696465 · 14.12.2021 | 21.795 RON | |||
Valoare atribuită
356.085 RON
din 118.695 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro