Atribuită
Anunț atribuire
Achizitie de produse alimentare: alimente de baza si condimente, conserve, legume / fructe 2022 - 2023
- Număr anunț
- CAN1096960
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 404.302,47 RON
- Valoare atribuită
- 493.333,10 RON
- Data anunțului
- 16.03.2023 14:27
- Anunț de participare
- CN1048920
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 493.333,10 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 4 | ALIMENTE DE BAZA SI CONDIMENTE | — | VICONSIT S.R.L. 3 contracte | 95.691,46 RON |
| VICONSIT S.R.L. · contract 37 · 20.02.2023 | 10.632,38 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 20 · 20.01.2023 | 74.426,70 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 21 · 20.01.2023 | 10.632,38 RON | |||
| 6 | CONSERVE | — | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 3 contracte | 162.276,16 RON |
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 38 · 20.02.2023 | 18.030,68 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 22 · 20.01.2023 | 126.214,80 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract 23 · 20.01.2023 | 18.030,68 RON | |||
| 7 | LEGUME, FRUCTE | — | STEDYAN COM 3 contracte | 235.365,48 RON |
| STEDYAN COM · contract 39 · 20.02.2023 | 26.151,72 RON | |||
| STEDYAN COM · contract 25 · 20.01.2023 | 26.151,72 RON | |||
| STEDYAN COM · contract 24 · 20.01.2023 | 183.062,04 RON | |||
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Valoare atribuită
493.333,10 RON
din 404.302,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro