Atribuită
Anunț atribuire
Reabilitare termica bloc de locuinte H3 sc. C, B-dul Mircea cel Batran, Targoviste –executie lucrari (continuare lucrari rest de executat + remedieri) - PMT-2020-P-011, Cod unic de identificare: 4279944-2019-12.9
- Număr anunț
- SCNA1039463
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- DIEFFE BUCURESTI S.R.L. (CUI 40345343)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 203.200,61 RON
- Valoare atribuită
- 293.170,67 RON
- Data anunțului
- 29.03.2023 10:45
- Anunț de participare
- SCN1062550
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIEFFE BUCURESTI S.R.L. CUI 40345343
Terți susținători 1
COSTRUZIONI GENERALI SUD CUI 06555141214
Valoare atribuită
293.170,67 RON
din 203.200,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro