Atribuită Anunț atribuire

Lotul 1 - Lovitură 20x102 mm cu proiectil de instrucție trasor, Lotul 2 - Lovitură 20x102 mm cu proiectil de instrucție și Lotul 3 - Lovitură 20x102 mm cu proiectil exploziv incendiar

Număr anunț
CAN1082612
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
ROMARM (CUI 13554423)
Cod CPV
35620000-6 · Proiectile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.000.000 RON
Valoare atribuită
67.863.300 RON
Data anunțului
02.04.2023 15:00
Anunț de participare
CN1041195

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 43.000.000 RON Adjudecat: 67.863.300 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul 1 - Lovitură 20x102 mm cu proiectil de instrucție trasor 6.400.000 RON ROMARM 2 contracte 21.423.300 RON
ROMARM · contract CS 1/2022 la AC 12/1/042-M/2022 · 07.07.2022 9.522.900 RON
ROMARM · contract CS 2 la AC 12/1/042-M/2022 · 29.03.2023 11.900.400 RON
2 Lotul 2 - Lovitură 20x102 mm cu proiectil de instrucție 5.800.000 RON ROMARM 46.440.000 RON
3 Lotul 3 - Lovitură 20x102 mm cu proiectil exploziv incendiar 30.800.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ROMARM CUI RO 13554423

Valoare atribuită

67.863.300 RON

din 43.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.