Atribuită Anunț atribuire

Acord-cadru pentru achizitia de: Fructe si legume transformate (în conserva)- Lot 1, Condimente, mirodenii, mac si ceai - Lot 2, Legume congelate - Lot 3, Branza topita la cutie - Lot 4

Număr anunț
CAN1052848
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
UNIMAR COM SRL (CUI 7697844)
Cod CPV
15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.088.548,44 RON
Valoare atribuită
1.485.297,18 RON
Data anunțului
09.04.2023 15:01
Anunț de participare
CN1026450

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (4)

Estimat: 1.088.548,44 RON Adjudecat: 1.485.297,18 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Fructe si legume transformate ( în conserva) 694.037,46 RON S.C. UNIMAR COM S.R.L. 5 contracte 1.032.891,40 RON
S.C. UNIMAR COM S.R.L. · contract 5580 · 19.01.2023 193.006,57 RON
S.C. UNIMAR COM S.R.L. · contract 2182 · 13.01.2022 56.877,31 RON
S.C. UNIMAR COM S.R.L. · contract 7250 · 16.03.2021 171.415,80 RON
S.C. UNIMAR COM S.R.L. · contract 7247 · 16.03.2021 457.111,66 RON
S.C. UNIMAR COM S.R.L. · contract 30726 · 16.05.2022 154.480,06 RON
2 Condimente, mirodenii, mac si ceai 331.605,30 RON ROALMISA INV 5 contracte 398.710,34 RON
ROALMISA INV · contract 2189 · 13.01.2022 23.832,47 RON
ROALMISA INV · contract 7251 · 16.03.2021 71.624,05 RON
ROALMISA INV · contract 7249 · 16.03.2021 191.033,90 RON
ROALMISA INV · contract 30914 · 17.05.2022 61.665,06 RON
ROALMISA INV · contract 5646 · 20.01.2023 50.554,86 RON
3 Legume congelate 33.152,88 RON
4 Branza topita la cutie 29.752,80 RON LECONFEX S.R.L. 4 contracte 53.695,44 RON
LECONFEX S.R.L. · contract 41238 · 29.06.2022 10.045,20 RON
LECONFEX S.R.L. · contract 7252 · 16.03.2021 10.910,40 RON
LECONFEX S.R.L. · contract 2191 · 13.01.2022 3.645,44 RON
LECONFEX S.R.L. · contract 7248 · 16.03.2021 29.094,40 RON

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROALMISA INV SRL CUI 30715430
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIMAR COM SRL CUI RO 7697844
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.485.297,18 RON

din 1.088.548,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.